Rozširujeme ponuku terasových dosák

Pre tohoročnú sezónu 2015 rozširujeme ponuku terasových dosák BambooGard o dalšie profily, které nás přesvědčili svojimi doterajšími referenciami a dosvedčenou spoľahlivosťou. Spoľahlivosť je tiež vizitkou nemeckého výrobcu. Aj dutý/odľahčený profil s odolnosťou bambusu môže poskytnúť vysoký úžitok.
BASIC – predstavuje ekonomickú variantu dutého profilu PRO INNOVATION, nekladie si za cieľ upútať originálnym dizajnom. Je to funkčná terasová doska, s jednoduchým dekorom. Jej prednosťou však je, že ponúka aj hladký povrch. To dopĺňa ponuku drážkovaných dekorov a dáva širší výber zákazníkovi.

Prkna Basic

Farvy: bankirai, mahagon, Silver Cedar, antracit
Rozmery: 20 x 145 mm
Dĺžka: 4 m

 

ADVANCE – celkom novou doskou Bamboogard je dvojplášťová terasová doska určená pre terasové plochy s väčšou záťažou alebo zájemcov o žíhaný drevitý dekor. Ten dosiaľ v ponuke Bamboogard chýbal.

prkna-advance

V terasovej ploche vynikne sýte žíhané prefarbenie profilu ADVANCE.

_NIK8824_advance-ipe

Farby: Ipe, Greystone, Maple, Walnut
Rozmery: 20 x 140 mm
Dĺžka: 4 m

BambooGard – široká ponuka pre každého

Teraz už BambooGard predstavuje kompletnú ucelenú sériu terasových dosák a to od vyskúšaných dutých profilov cez plné profily drážkované a plné profily reliéfne až po celkom nový zátažový profil

Bamboogard patrí vo svete medzi najpredávanejšie terasové profily. Podiel na tom má práve nemecká výrobná dôslednosť a precíznosť. Nielen, že dodržuje, ale aj vylepšuje výrobu založenú na bambusovej drti.

 

  • Nechcete se zaťažovať ošetrovaním terasy a chcete si dopriať WPC materiál bez veľkej investície? Zvoľte variantu BASIC
  • Túžite po bezúdržbovej terase v dekore prírodného dreva? Zvoľte variantu NATURAL DESIGN
  • Chcete si dopriáť bezúdržbovú terasu so žíhaným odtieňom? Zvoľte novinku ADVANCE

Neviete sa rozhodnúť, aký typ, dekor a farebný odtieň zvoliť?

Príďte sa k nám poradiť. Naše TERASOVÉ CENTRUM je tu pre vás.